Tatil köyü
All At Sea Beach Resort
Baan Kai, Ko Pha-ngan, Tayland
All At Sea Beach Resort hakkında
All At Sea Beach Resort, Baan Kai, Ko Pha-ngan, Tayland'da yer alan bir tatil köyü. Misafirler 151 yorumda ortalama 9,5 puan veriyor. Öne çıkan imkânlar: restoran. Ko Pha-ngan merkezine uzaklığı 6,0 km. En yakın plaj 80 m uzaklıkta. En yakın havalimanı Samui International Airport (USM), 17 km uzaklıkta.
- Tür
- Tatil köyü
- Giriş saati
- 1:00
- Çıkış saati
- 12:00
- Oda sayısı
- 16
- Açılış
- 2022
- Son yenileme
- 2023
- 500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
- 11
Fiyatlar
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
All At Sea Beach Resort çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Puan durumu: All At Sea Beach Resort
Ko Pha-ngan'daki otellerin %99 kısmından daha yüksek puanlı
- Misafir puanı 9,5
- Konum 7,6
- Plaja erişim 10,0
Ko Pha-ngan ortalaması
Google puanı
4,8/5
Tesisin herkese açık Google Haritalar kaydından alınmıştır. Bilgi amaçlıdır, StayVersus puanına dahil edilmez.
Olanaklar
Yeme içme
- Kahvaltı
- Restoran
- Oda servisi
Odalarda
- Klima
Kurallar
- LGBTQ+ dostu
Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.
Konum
- Konum puanı
- 7,6/10
- Yürünebilirlik notu
- 40/100 Kısmen yürünebilir
- 500 m içinde restoran ve kafeler
- 11
- 1 km içinde gezilecek yerler
- 1
| En yakın plaj | 80 m1 dk yürüme |
|---|---|
| En yakın havalimanıSamui International Airport (USM) | 17 km38 dk araçla |
| Merkeze uzaklıkKo Pha-ngan | 6,0 km13 dk araçla |
Yakındaki gezilecek yerler
- Just for Fun - Canopy Adventure - Koh Phangan990 m
- Shadow Museum Phangan1,6 km
- Spider Minigolf1,6 km
Ko Pha-ngan hava durumu
Bu otelin yer aldığı listeler
All At Sea Beach Resort ile yakındaki otelleri karşılaştır
3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.
- Phatcharee Resort Tatil köyü ★★ 80 m uzaklıkta8,4 Karşılaştır
- Morning Star Resort Tatil köyü ★★★ 90 m uzaklıkta8,4 Karşılaştır
- CheeVa Beach Resort Tatil köyü ★★★ 100 m uzaklıkta9,5 Karşılaştır
- Sarana Bungalows Tatil köyü ★★ 310 m uzaklıkta9,1 Karşılaştır
- Rung Phangan Guest House Otel ★★ 510 m uzaklıkta7,7 Karşılaştır
- Munchies Resort Tatil köyü ★★★ 600 m uzaklıkta7,9 Karşılaştır
All At Sea Beach Resort hakkında sorular
Misafirler All At Sea Beach Resort için kaç puan veriyor?
All At Sea Beach Resort için 151 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 9,5; bu, Ko Pha-ngan'daki puanlanmış otellerin %99 kısmından daha yüksek.
All At Sea Beach Resort için giriş ve çıkış saatleri nedir?
Giriş 1:00 saatinde başlar, çıkış 12:00 saatine kadardır.
All At Sea Beach Resort tesisinde kahvaltı dahil mi?
Kahvaltı mevcut. Dahil olup olmadığı seçtiğiniz fiyat seçeneğine bağlı.
All At Sea Beach Resort havalimanına ne kadar uzaklıkta?
En yakın havalimanı olan Samui International Airport (USM), kuş uçuşu 17 km uzaklıkta.
All At Sea Beach Resort plaja yakın mı?
En yakın plaj otele 80 m uzaklıkta.
All At Sea Beach Resort ne zaman açıldı?
All At Sea Beach Resort 2022 yılında açıldı, son olarak 2023 yılında yenilendi.
All At Sea Beach Resort tesisinde kaç oda var?
All At Sea Beach Resort tesisinde 16 oda bulunuyor.
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz





