Otel★★★
Golden Sea Hotel
Phường Bãi Cháy, Hạ Long, Vietnam
Golden Sea Hotel hakkında
Golden Sea Hotel, Phường Bãi Cháy, Hạ Long, Vietnam'da yer alan bir otel. Tesis 3 yıldızlı olarak sınıflandırılmış. Misafirler 34 yorumda ortalama 8,0 puan veriyor. Öne çıkan imkânlar: bar, ücretsiz otopark, ücretsiz wi-fi. Hạ Long merkezine uzaklığı 1,4 km. En yakın plaj 380 m uzaklıkta. En yakın havalimanı Cat Bi International Airport (HPH), 35 km uzaklıkta.
- Tür
- Otel
- Yıldız
- ★★★
- Giriş saati
- 14:00
- Çıkış saati
- 12:00
- Oda sayısı
- 31
- Kat sayısı
- 6
- 500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
- 81
Châu Mỹ, Sun plaza goldenseahalonghotel.com
Fiyatlar
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
Golden Sea Hotel çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Puan durumu: Golden Sea Hotel
Hạ Long'daki otellerin %13 kısmından daha yüksek puanlı
- Misafir puanı 8,0
- Konum 6,4
- Plaja erişim 9,0
Hạ Long ortalaması
Olanaklar
BarÜcretsiz otoparkÜcretsiz Wi-Fi
Yeme içme
- Bar
İnternet
- Ücretsiz Wi-Fi
Otopark ve ulaşım
- Ücretsiz otopark
Hizmetler
- Concierge
- Çamaşırhane
- Bagaj emanet
Odalarda
- Minibar
- Karartma perdesi
Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.
Konum
- Konum puanı
- 6,4/10
- Yürünebilirlik notu
- 38/100 Araç önerilir
- 500 m içinde restoran ve kafeler
- 9
- 500 m içindeki mağazalar
- 1
- 1 km içinde gezilecek yerler
- 1
| En yakın plajBãi Cháy | 380 m6 dk yürüme |
|---|---|
| En yakın havalimanıCat Bi International Airport (HPH) | 35 km80 dk araçla |
| Merkeze uzaklıkHạ Long | 1,4 km23 dk yürüme |
Yakındaki günlük ihtiyaç noktaları
| MarketBún cù kỳ minh béo | 1,2 km20 dk yürüme |
|---|
Yakındaki gezilecek yerler
- Xe Điện Kim's Motor610 m
Bu otelin yer aldığı listeler
Golden Sea Hotel ile yakındaki otelleri karşılaştır
3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.
- Samatha hotel Bãi Cháy Otel ★★★ 60 m uzaklıkta9,5 Karşılaştır
- Tình Hiếu Hotel Otel ★★★ 60 m uzaklıkta9,1 Karşılaştır
- Ruby Hạ Long 6 Hotel Otel ★★★ 70 m uzaklıkta8,3 Karşılaştır
- Tâm Thắng Hotel Otel ★★ 80 m uzaklıkta9,6 Karşılaştır
- Maruko Ha Long Hotel Otel ★★★ 90 m uzaklıkta8,3 Karşılaştır
- Ha Long Essence Premium Hotel Otel 90 m uzaklıkta9,8 Karşılaştır
Golden Sea Hotel hakkında sorular
Misafirler Golden Sea Hotel için kaç puan veriyor?
Golden Sea Hotel için 34 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 8,0; bu, Hạ Long'daki puanlanmış otellerin %13 kısmından daha yüksek.
Golden Sea Hotel için giriş ve çıkış saatleri nedir?
Giriş 14:00 saatinde başlar, çıkış 12:00 saatine kadardır.
Golden Sea Hotel tesisinde otopark var mı?
Evet, ilanda ücretsiz otopark belirtiliyor.
Golden Sea Hotel havalimanına ne kadar uzaklıkta?
En yakın havalimanı olan Cat Bi International Airport (HPH), kuş uçuşu 35 km uzaklıkta.
Golden Sea Hotel plaja yakın mı?
En yakın plaj otele 380 m uzaklıkta.
Golden Sea Hotel tesisinde kaç oda var?
Golden Sea Hotel tesisinde 31 oda bulunuyor ve bina 6 katlı.
Golden Sea Hotel yakınında market var mı?
Evet: Bún cù kỳ minh béo, yaklaşık 1,2 km uzaklıkta (20 dk yürüme).
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz





