Otel★★★½At Mind Group
Hotel Amber Sukhumvit 85
Phra Khanong Tai Subdistrict, Bangkok, Tayland
Hotel Amber Sukhumvit 85 hakkında
Hotel Amber Sukhumvit 85, Phra Khanong Tai Subdistrict, Bangkok, Tayland'da yer alan bir otel. Tesis 3,5 yıldızlı olarak sınıflandırılmış. Misafirler 15.351 yorumda ortalama 8,1 puan veriyor. Öne çıkan imkânlar: spa, bar, spor salonu, ücretsiz otopark, 24 saat oda servisi. Bangkok merkezine uzaklığı 6,6 km. En yakın havalimanı Suvarnabhumi Airport (BKK), 16 km uzaklıkta.
- Tür
- Otel
- Yıldız
- ★★★½
- Giriş saati
- 14:00
- Çıkış saati
- 12:00
- Oda sayısı
- 142
- Kat sayısı
- 8
- Açılış
- 2012
- Zincir
- At Mind Group
- 500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
- 46
8, Sukhumvit soi 85, Bangchak, Phrakhanong reservation.atmindgroup.com
Fiyatlar
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
Hotel Amber Sukhumvit 85 çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Puan durumu: Hotel Amber Sukhumvit 85
Bangkok'taki otellerin %27 kısmından daha yüksek puanlı
- Misafir puanı 8,1
- Konum 5,8
- Olanaklar 7,5
- Spa ve sağlıklı yaşam 8,0
- Toplu taşıma 8,5
Bangkok ortalaması
Olanaklar
SpaBarSpor salonuÜcretsiz otopark24 saat oda servisi
Havuz ve wellness
- Spa
- Sauna
- Buhar odası
- Masaj
- Spor salonu
Yeme içme
- Kahvaltı
- Bar
- 24 saat oda servisi
Eğlence
- Teras
İnternet
- Wi-Fi
Otopark ve ulaşım
- Ücretsiz otopark
Hizmetler
- Concierge
- Çamaşırhane
- Bagaj emanet
Odalarda
- Klima
- Balkon
- Oda içi kasa
- Kahve veya çay makinesi
- Karartma perdesi
Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.
Konum
- Konum puanı
- 5,8/10
- Yürünebilirlik notu
- 81/100 Yürüyüşçüler için iyi
- 500 m içinde restoran ve kafeler
- 150
- 500 m içindeki mağazalar
- 10
- 1 km içinde gezilecek yerler
- 3
| En yakın istasyonBts.อ่อนนุช | 430 m7 dk yürüme |
|---|---|
| En yakın havalimanıSuvarnabhumi Airport (BKK) | 16 km35 dk araçla |
| Merkeze uzaklıkBangkok | 6,6 km15 dk araçla |
Bangkok'taki önemli yerler
| Erawan Shrine | 8,2 km18 dk araçla |
|---|---|
| Bangkok Art and Culture Centre | 9,3 km21 dk araçla |
| Assumption Cathedral | 9,8 km22 dk araçla |
| Victory Monument | 9,9 km22 dk araçla |
| Demokrasi Anıtı | 13 km28 dk araçla |
| Bangkok National Museum | 13 km30 dk araçla |
Yakındaki günlük ihtiyaç noktaları
| Market | 370 m6 dk yürüme |
|---|---|
| EczaneWatsons | 400 m7 dk yürüme |
Bangkok hava durumu
Bu otelin yer aldığı listeler
Hotel Amber Sukhumvit 85 ile yakındaki otelleri karşılaştır
3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.
- Ramada By Wyndham Bangkok Sukhumvit 87 Otel ★★★★ 100 m uzaklıkta8,7 Karşılaştır
- The Quarter Onnut by UHG Otel ★★★★ 250 m uzaklıkta8,6 Karşılaştır
- Kokotel Bangkok Sukhumvit 50 Otel ★★★ 450 m uzaklıkta9,0 Karşılaştır
- Cross Vibe Bangkok Sukhumvit Otel ★★★★ 460 m uzaklıkta8,5 Karşılaştır
- GP House Express Sukhumvit 81 Otel ★★★ 500 m uzaklıkta8,2 Karşılaştır
- Qiu Hotel Sukhumvit - BTS On Nut Station Otel ★★★★ 570 m uzaklıkta8,2 Karşılaştır
Hotel Amber Sukhumvit 85 hakkında sorular
Misafirler Hotel Amber Sukhumvit 85 için kaç puan veriyor?
Hotel Amber Sukhumvit 85 için 15.351 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 8,1; bu, Bangkok'taki puanlanmış otellerin %27 kısmından daha yüksek.
Hotel Amber Sukhumvit 85 için giriş ve çıkış saatleri nedir?
Giriş 14:00 saatinde başlar, çıkış 12:00 saatine kadardır.
Hotel Amber Sukhumvit 85 tesisinde kahvaltı dahil mi?
Kahvaltı mevcut. Dahil olup olmadığı seçtiğiniz fiyat seçeneğine bağlı.
Hotel Amber Sukhumvit 85 tesisinde otopark var mı?
Evet, ilanda ücretsiz otopark belirtiliyor.
Hotel Amber Sukhumvit 85 havalimanına ne kadar uzaklıkta?
En yakın havalimanı olan Suvarnabhumi Airport (BKK), kuş uçuşu 16 km uzaklıkta.
Hotel Amber Sukhumvit 85 ne zaman açıldı?
Hotel Amber Sukhumvit 85 2012 yılında açıldı.
Hotel Amber Sukhumvit 85 tesisinde kaç oda var?
Hotel Amber Sukhumvit 85 tesisinde 142 oda bulunuyor ve bina 8 katlı.
Hotel Amber Sukhumvit 85: en yakın eczane nerede?
Bildiğimiz en yakın eczane Watsons, yaklaşık 400 m uzaklıkta (7 dk yürüme).
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz





