Dil: TR
Otelleri karşılaştır

Otel★★★

Hotel Augusta Boulevard

Consolação, Sao Paulo, Brezilya

7,6 İyi6 yorum #119Sao Paulo'da 163 otel arasında 119. 4,2/5Google puanı, 489 yorum 7,8Konum puanı

Hotel Augusta Boulevard

1 / 5

  • Hotel Augusta Boulevard – fotoğraf 1/5
  • Hotel Augusta Boulevard – fotoğraf 2/5
  • Hotel Augusta Boulevard – fotoğraf 3/5
  • Hotel Augusta Boulevard – fotoğraf 4/5
  • Hotel Augusta Boulevard – fotoğraf 5/5

Hotel Augusta Boulevard hakkında

Hotel Augusta Boulevard, Consolação, Sao Paulo, Brezilya'da yer alan bir otel. Tesis 3 yıldızlı olarak sınıflandırılmış. Misafirler 6 yorumda ortalama 7,6 puan veriyor. Sao Paulo merkezine uzaklığı 1,4 km. En yakın havalimanı Congonhas–Deputado Freitas Nobre Airport (CGH), 8,3 km uzaklıkta.

Tür
Otel
Yıldız
★★★
Giriş saati
14:00
Çıkış saati
12:00
500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
51

Rua Augusta, 843 hotelaugustaboulevard.com.br

Fiyatlar

Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.

Hotel Augusta Boulevard çevresinde canlı fiyatlar

Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.

Puan durumu: Hotel Augusta Boulevard

Sao Paulo'daki otellerin %27 kısmından daha yüksek puanlı

  • Misafir puanı 7,6
  • Konum 7,8
  • Toplu taşıma 6,2

Sao Paulo ortalaması

Google puanı

4,2/5

Google yorum sayısı: 489

  • 5★48%
  • 4★31%
  • 3★15%
  • 2★3%
  • 1★2%

Tesisin herkese açık Google Haritalar kaydından alınmıştır. Bilgi amaçlıdır, StayVersus puanına dahil edilmez.

Olanaklar

Hizmetler

  • Çamaşırhane

Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.

Konum

Konum puanı
7,8/10
Yürünebilirlik notu
93/100 Yürüyüşçüler için harika
500 m içinde restoran ve kafeler
150
500 m içindeki mağazalar
20
1 km içinde gezilecek yerler
16
En yakın istasyonEVS Metro Consolacao860 m14 dk yürüme
En yakın havalimanıCongonhas–Deputado Freitas Nobre Airport (CGH)8,3 km19 dk araçla
Merkeze uzaklıkSao Paulo1,4 km23 dk yürüme

Yakındaki günlük ihtiyaç noktaları

MarketMaster Supermercados170 m3 dk yürüme
EczaneDrogasil130 m2 dk yürüme

Yakındaki gezilecek yerler

  • Ayrton Senna Highway200 m
  • Observatório da TV420 m
  • Chácara Lane560 m
  • Adibra620 m
  • Vo'rtice Cultural670 m
  • Casagal710 m

Sao Paulo hava durumu

Bu otelin yer aldığı listeler

Hotel Augusta Boulevard ile yakındaki otelleri karşılaştır

3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.

Hotel Augusta Boulevard hakkında sorular

Misafirler Hotel Augusta Boulevard için kaç puan veriyor?

Hotel Augusta Boulevard için 6 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 7,6; bu, Sao Paulo'daki puanlanmış otellerin %27 kısmından daha yüksek.

Hotel Augusta Boulevard için giriş ve çıkış saatleri nedir?

Giriş 14:00 saatinde başlar, çıkış 12:00 saatine kadardır.

Hotel Augusta Boulevard havalimanına ne kadar uzaklıkta?

En yakın havalimanı olan Congonhas–Deputado Freitas Nobre Airport (CGH), kuş uçuşu 8,3 km uzaklıkta.

Hotel Augusta Boulevard yakınında market var mı?

Evet: Master Supermercados, yaklaşık 170 m uzaklıkta (3 dk yürüme).

Hotel Augusta Boulevard: en yakın eczane nerede?

Bildiğimiz en yakın eczane Drogasil, yaklaşık 130 m uzaklıkta (2 dk yürüme).

Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz