Dil: TR
Otelleri karşılaştır

Pansiyon

Ithonsi Guesthouse

Kempton Park, Johannesburg, Güney Afrika

9,1 Mükemmel76 yorum #25Johannesburg'da 272 otel arasında 25. 1,5Konum puanı

Ithonsi Guesthouse

1 / 5

  • Ithonsi Guesthouse – fotoğraf 1/5
  • Ithonsi Guesthouse – fotoğraf 2/5
  • Ithonsi Guesthouse – fotoğraf 3/5
  • Ithonsi Guesthouse – fotoğraf 4/5
  • Ithonsi Guesthouse – fotoğraf 5/5

Ithonsi Guesthouse hakkında

Ithonsi Guesthouse, Kempton Park, Johannesburg, Güney Afrika'da yer alan bir pansiyon. Misafirler 76 yorumda ortalama 9,1 puan veriyor. Öne çıkan imkânlar: bar. Johannesburg merkezine uzaklığı 18 km. En yakın havalimanı O.R. Tambo International Airport (JNB), 2,4 km uzaklıkta.

Tür
Pansiyon
Giriş saati
15:00
Çıkış saati
10:00
Oda sayısı
6
Sigara
Sigara içilmeyen tesis
500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
4

11 Kingfisher Street

Fiyatlar

Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.

Ithonsi Guesthouse çevresinde canlı fiyatlar

Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.

Ithonsi Guesthouse: aylara göre gecelik fiyat

  • En ucuz ay: Kasım, gecelik ortalama yaklaşık €25
  • En pahalı ay: Aralık, gecelik ortalama yaklaşık €26
  • Bulduğumuz en düşük fiyat: 10 Kasım girişli gece için €24

Bir ay seçin, o ayın en ucuz tarihi için bugünkü fiyatı görün.

Ithonsi Guesthouse fiyatları aylara göre

Agoda'daki gerçek fiyatların ortalaması: 2 yetişkin, tek gece, her ay bir salı ve bir cumartesi. Son kontrol 21 Ekim 2026. Fiyatlar euro cinsinden; kesin fiyat rezervasyondan önce gösterilir.

Puan durumu: Ithonsi Guesthouse

Johannesburg'daki otellerin %90 kısmından daha yüksek puanlı

  • Misafir puanı 9,1
  • Konum 1,5
  • Toplu taşıma 3,8

Johannesburg ortalaması

Olanaklar

Yeme içme

  • Bar

Eğlence

  • Teras

Hizmetler

  • Çamaşırhane
  • Bagaj emanet

Odalarda

  • Balkon
  • Minibar
  • Kahve veya çay makinesi

Kurallar

  • Sigara içilmez

Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.

Konum

Konum puanı
1,5/10
Yürünebilirlik notu
6/100 Araç önerilir
500 m içinde restoran ve kafeler
0
1 km içinde gezilecek yerler
1
En yakın istasyonRhodesfield Gautrain Station1,3 km21 dk yürüme
En yakın havalimanıO.R. Tambo International Airport (JNB)2,4 km5 dk araçla
Merkeze uzaklıkJohannesburg18 km41 dk araçla

Yakındaki günlük ihtiyaç noktaları

MarketShoprite Jan Smuts1,4 km23 dk yürüme

Yakındaki gezilecek yerler

  • Apartheid Museum, Johannesburg, South Africa970 m

Johannesburg hava durumu

Ithonsi Guesthouse ile yakındaki otelleri karşılaştır

3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.

Ithonsi Guesthouse hakkında sorular

Misafirler Ithonsi Guesthouse için kaç puan veriyor?

Ithonsi Guesthouse için 76 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 9,1; bu, Johannesburg'daki puanlanmış otellerin %90 kısmından daha yüksek.

Ithonsi Guesthouse için giriş ve çıkış saatleri nedir?

Giriş 15:00 saatinde başlar, çıkış 10:00 saatine kadardır.

Ithonsi Guesthouse havalimanına ne kadar uzaklıkta?

En yakın havalimanı olan O.R. Tambo International Airport (JNB), kuş uçuşu 2,4 km uzaklıkta.

Ithonsi Guesthouse tesisinde kaç oda var?

Ithonsi Guesthouse tesisinde 6 oda bulunuyor.

Ithonsi Guesthouse yakınında market var mı?

Evet: Shoprite Jan Smuts, yaklaşık 1,4 km uzaklıkta (23 dk yürüme).

Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz