Dil: TR
Otelleri karşılaştır

Otel★★★★RedDoorz

Kayu Manise Villa Bedugul

Baru, Bali, Endonezya

8,9 Mükemmel117 yorum #1330Bali'de 4.353 otel arasında 1.330. 4,5/5Google puanı, 90 yorum 2,3Konum puanı

Kayu Manise Villa Bedugul

1 / 5

  • Kayu Manise Villa Bedugul – fotoğraf 1/5
  • Kayu Manise Villa Bedugul – fotoğraf 2/5
  • Kayu Manise Villa Bedugul – fotoğraf 3/5
  • Kayu Manise Villa Bedugul – fotoğraf 4/5
  • Kayu Manise Villa Bedugul – fotoğraf 5/5

Kayu Manise Villa Bedugul hakkında

Kayu Manise Villa Bedugul, Baru, Bali, Endonezya'da yer alan bir otel. Tesis 4 yıldızlı olarak sınıflandırılmış. Misafirler 117 yorumda ortalama 8,9 puan veriyor. Öne çıkan imkânlar: ücretsiz otopark, ücretsiz wi-fi. En yakın havalimanı Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS), 49 km uzaklıkta.

Tür
Otel
Yıldız
★★★★
Zincir
RedDoorz
500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
2

No.1 Jalan Baturiti Bedugul, Jalan Baturiti Bedugul, No.1, Baturiti, Baturiti reddoorz.com

Fiyatlar

Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.

Kayu Manise Villa Bedugul çevresinde canlı fiyatlar

Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.

Puan durumu: Kayu Manise Villa Bedugul

Bali'deki otellerin %69 kısmından daha yüksek puanlı

  • Misafir puanı 8,9
  • Konum 2,3

Bali ortalaması

Google puanı

4,5/5

Google yorum sayısı: 90

  • 5★76%
  • 4★14%
  • 3★0%
  • 2★3%
  • 1★7%

Tesisin herkese açık Google Haritalar kaydından alınmıştır. Bilgi amaçlıdır, StayVersus puanına dahil edilmez.

Olanaklar

İnternet

  • Ücretsiz Wi-Fi

Otopark ve ulaşım

  • Ücretsiz otopark

Odalarda

  • Klima

Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.

Konum

Konum puanı
2,3/10
Yürünebilirlik notu
10/100 Araç önerilir
500 m içinde restoran ve kafeler
1
1 km içinde gezilecek yerler
0
En yakın havalimanıDenpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS)49 km110 dk araçla

Bali hava durumu

Bu otelin yer aldığı listeler

Kayu Manise Villa Bedugul ile yakındaki otelleri karşılaştır

3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.

Kayu Manise Villa Bedugul hakkında sorular

Misafirler Kayu Manise Villa Bedugul için kaç puan veriyor?

Kayu Manise Villa Bedugul için 117 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 8,9; bu, Bali'deki puanlanmış otellerin %69 kısmından daha yüksek.

Kayu Manise Villa Bedugul tesisinde otopark var mı?

Evet, ilanda ücretsiz otopark belirtiliyor.

Kayu Manise Villa Bedugul havalimanına ne kadar uzaklıkta?

En yakın havalimanı olan Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS), kuş uçuşu 49 km uzaklıkta.

Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz