Otel★★½
La Fiesta Ocean Inn & Suites
Saint Augustine Beach, St. Augustine (FL), Amerika Birleşik Devletleri
La Fiesta Ocean Inn & Suites hakkında
La Fiesta Ocean Inn & Suites, Saint Augustine Beach, St. Augustine (FL), Amerika Birleşik Devletleri'de yer alan bir otel. Tesis 2,5 yıldızlı olarak sınıflandırılmış. Misafirler 249 yorumda ortalama 8,9 puan veriyor. Öne çıkan imkânlar: yüzme havuzu, ücretsiz otopark. St. Augustine (FL) merkezine uzaklığı 7,2 km. En yakın plaj 200 m uzaklıkta. En yakın havalimanı Northeast Florida Regional Airport (UST), 15 km uzaklıkta.
- Tür
- Otel
- Yıldız
- ★★½
- Giriş saati
- 15:00
- Çıkış saati
- 11:00
- Oda sayısı
- 46
- Kat sayısı
- 2
- Sigara
- Sigara içilmeyen tesis
- 500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
- 3
810 A1A Beach Boulevard lafiestainn.com
Fiyatlar
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
Puan durumu: La Fiesta Ocean Inn & Suites
St. Augustine (FL)'deki otellerin %97 kısmından daha yüksek puanlı
- Misafir puanı 8,9
- Konum 7,1
- Olanaklar 2,5
- Aileler 2,0
- Spa ve sağlıklı yaşam 1,5
- Plaja erişim 9,7
St. Augustine (FL) ortalaması
Olanaklar
Havuz ve wellness
- Yüzme havuzu
Yeme içme
- Kahvaltı
Eğlence
- Teras
İnternet
- Wi-Fi
Otopark ve ulaşım
- Ücretsiz otopark
Hizmetler
- Servis
Odalarda
- Klima
- Balkon
- Kahve veya çay makinesi
- Karartma perdesi
Kurallar
- Sigara içilmez
Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.
Konum
- Konum puanı
- 7,1/10
- Yürünebilirlik notu
- 39/100 Araç önerilir
- 500 m içinde restoran ve kafeler
- 10
- 1 km içinde gezilecek yerler
- 1
| En yakın plaj | 200 mYürüyerek 3 dk |
|---|---|
| En yakın havalimanıNortheast Florida Regional Airport (UST) | 15 kmArabayla 34 dk |
| Merkeze uzaklıkSt. Augustine (FL) | 7,2 kmArabayla 16 dk |
Yakındaki gezilecek yerler
- Castle Otttis680 m
- St Augustine Lighthouse2,0 km
Bu otelin yer aldığı listeler
La Fiesta Ocean Inn & Suites ile yakındaki otelleri karşılaştır
3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.
- Guy Harvey Resort on St. Augustine Beach Otel ★★★ 440 m uzaklıkta8,4 Karşılaştır
- St. Augustine Island Inn Otel ★★ 750 m uzaklıkta7,7 Karşılaştır
- Quality Inn & Suites St Augustine Beach Area Otel ★★½ 820 m uzaklıkta8,1 Karşılaştır
- Courtyard by Marriott St. Augustine Beach Otel ★★★ 880 m uzaklıkta8,9 Karşılaştır
- Best Western Seaside Inn Otel ★★ 1,1 km uzaklıkta8,5 Karşılaştır
- Hampton Inn St. Augustine Beach Otel ★★★ 1,5 km uzaklıkta8,9 Karşılaştır
La Fiesta Ocean Inn & Suites hakkında sorular
Misafirler La Fiesta Ocean Inn & Suites için kaç puan veriyor?
La Fiesta Ocean Inn & Suites için 249 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 8,9; bu, St. Augustine (FL)'deki puanlanmış otellerin %97 kısmından daha yüksek.
La Fiesta Ocean Inn & Suites için giriş ve çıkış saatleri nedir?
Giriş 15:00 saatinde başlar, çıkış 11:00 saatine kadardır.
La Fiesta Ocean Inn & Suites tesisinde kahvaltı dahil mi?
Kahvaltı mevcut. Dahil olup olmadığı seçtiğiniz fiyat seçeneğine bağlı.
La Fiesta Ocean Inn & Suites tesisinde havuz var mı?
Evet, La Fiesta Ocean Inn & Suites tesisinde yüzme havuzu bulunuyor.
La Fiesta Ocean Inn & Suites tesisinde otopark var mı?
Evet, ilanda ücretsiz otopark belirtiliyor.
La Fiesta Ocean Inn & Suites havalimanına ne kadar uzaklıkta?
En yakın havalimanı olan Northeast Florida Regional Airport (UST), kuş uçuşu 15 km uzaklıkta.
La Fiesta Ocean Inn & Suites plaja yakın mı?
En yakın plaj otele 200 m uzaklıkta.
La Fiesta Ocean Inn & Suites tesisinde kaç oda var?
La Fiesta Ocean Inn & Suites tesisinde 46 oda bulunuyor ve bina 2 katlı.
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz





