Otel★★★★The Private Stay
Labh Garh Palace Resort & Spa
Cheerwa, Udaipur, Hindistan
Labh Garh Palace Resort & Spa hakkında
Labh Garh Palace Resort & Spa, Cheerwa, Udaipur, Hindistan'da yer alan bir otel. Tesis 4 yıldızlı olarak sınıflandırılmış. Misafirler 15 yorumda ortalama 8,7 puan veriyor. Öne çıkan imkânlar: yüzme havuzu, spa, bar, spor salonu, havalimanı transferi, ücretsiz otopark. Udaipur merkezine uzaklığı 14 km. En yakın havalimanı Maharana Pratap Airport (UDR), 19 km uzaklıkta.
- Tür
- Otel
- Yıldız
- ★★★★
- Giriş saati
- 12:00
- Çıkış saati
- 10:00
- Oda sayısı
- 76
- Kat sayısı
- 3
- Açılış
- 2017
- Son yenileme
- 2023
- Zincir
- The Private Stay
- 500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
- 6
Udaipur otel fiyatları: aylara göre
Cheerwa Ghats, Eklingji Road, National Highway 8, Udaipur, Rajasthan, India
Fiyatlar
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
Labh Garh Palace Resort & Spa çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Puan durumu: Labh Garh Palace Resort & Spa
Udaipur'daki otellerin %64 kısmından daha yüksek puanlı
- Misafir puanı 8,7
- Konum 1,9
- Olanaklar 9,2
- Spa ve sağlıklı yaşam 8,0
Udaipur ortalaması
Olanaklar
Yüzme havuzuSpaBarSpor salonuHavalimanı transferiÜcretsiz otoparkÜcretsiz Wi-Fi24 saat oda servisi
Havuz ve wellness
- Yüzme havuzu
- Spa
- Buhar odası
- Jakuzi
- Spor salonu
Yeme içme
- Kahvaltı
- Bar
- 24 saat oda servisi
Eğlence
- Teras
- Gece kulübü
İnternet
- Ücretsiz Wi-Fi
Otopark ve ulaşım
- Ücretsiz otopark
Hizmetler
- Havalimanı transferi
- Servis
- Concierge
- Çamaşırhane
- Bagaj emanet
Odalarda
- Klima
- Balkon
- Oda içi kasa
- Kahve veya çay makinesi
Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.
Konum
- Konum puanı
- 1,9/10
- Yürünebilirlik notu
- 10/100 Araç önerilir
- 500 m içinde restoran ve kafeler
- 1
- 1 km içinde gezilecek yerler
- 0
| En yakın havalimanıMaharana Pratap Airport (UDR) | 19 km42 dk araçla |
|---|---|
| Merkeze uzaklıkUdaipur | 14 km31 dk araçla |
Udaipur hava durumu
Bu otelin yer aldığı listeler
Labh Garh Palace Resort & Spa ile yakındaki otelleri karşılaştır
3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.
- Nanda Hill Resort-Aravali Views Tatil köyü ★★★★★ 1,1 km uzaklıkta8,9 Karşılaştır
- Gold Nest Rubystone Heritage Tatil köyü ★★★★★ 2,8 km uzaklıkta6,6 Karşılaştır
Labh Garh Palace Resort & Spa hakkında sorular
Misafirler Labh Garh Palace Resort & Spa için kaç puan veriyor?
Labh Garh Palace Resort & Spa için 15 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 8,7; bu, Udaipur'daki puanlanmış otellerin %64 kısmından daha yüksek.
Labh Garh Palace Resort & Spa için giriş ve çıkış saatleri nedir?
Giriş 12:00 saatinde başlar, çıkış 10:00 saatine kadardır.
Labh Garh Palace Resort & Spa tesisinde kahvaltı dahil mi?
Kahvaltı mevcut. Dahil olup olmadığı seçtiğiniz fiyat seçeneğine bağlı.
Labh Garh Palace Resort & Spa tesisinde havuz var mı?
Evet, Labh Garh Palace Resort & Spa tesisinde yüzme havuzu bulunuyor.
Labh Garh Palace Resort & Spa tesisinde otopark var mı?
Evet, ilanda ücretsiz otopark belirtiliyor.
Labh Garh Palace Resort & Spa havalimanına ne kadar uzaklıkta?
En yakın havalimanı olan Maharana Pratap Airport (UDR), kuş uçuşu 19 km uzaklıkta.
Labh Garh Palace Resort & Spa ne zaman açıldı?
Labh Garh Palace Resort & Spa 2017 yılında açıldı, son olarak 2023 yılında yenilendi.
Labh Garh Palace Resort & Spa tesisinde kaç oda var?
Labh Garh Palace Resort & Spa tesisinde 76 oda bulunuyor ve bina 3 katlı.
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz

