Otel
Nill's Stone House Otel
Çiftlik, Çeşme, Türkiye
Nill's Stone House Otel hakkında
Nill's Stone House Otel, Çiftlik, Çeşme, Türkiye'de yer alan bir otel. Misafirler 35 yorumda ortalama 8,2 puan veriyor. Öne çıkan imkânlar: ücretsiz kahvaltı, restoran, bar, havalimanı transferi, ücretsiz otopark, ücretsiz wi-fi. Çeşme merkezine uzaklığı 3,9 km. En yakın havalimanı Chios Island National Airport (JKH), 13 km uzaklıkta.
- Tür
- Otel
- Giriş saati
- 14:00
- Çıkış saati
- 11:00
- Oda sayısı
- 10
- Fiyat seviyesi (otelin sitesi)
- $$
- 500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
- 5
Çeşme otel fiyatları: aylara göre
no:46/A 19. Sokak 1 nilsstonehouse.com
Fiyatlar
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
Nill's Stone House Otel çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Nill's Stone House Otel: aylara göre gecelik fiyat
- En ucuz ay: Eylül, gecelik ortalama yaklaşık €158
- En pahalı ay: Kasım, gecelik ortalama yaklaşık €389
- Bulduğumuz en düşük fiyat: 14 Eylül 2027 girişli gece için €158
Bir ay seçin, o ayın en ucuz tarihi için bugünkü fiyatı görün.
Nill's Stone House Otel fiyatları aylara göre
Agoda'daki gerçek fiyatların ortalaması: 2 yetişkin, tek gece, her ay bir salı ve bir cumartesi. Son kontrol 21 Ekim 2026. Fiyatlar euro cinsinden; kesin fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
Puan durumu: Nill's Stone House Otel
Çeşme'deki otellerin %12 kısmından daha yüksek puanlı
- Misafir puanı 8,2
- Konum 3,5
- Olanaklar 7,5
- Spa ve sağlıklı yaşam 0,0
- Plaja erişim 1,9
Çeşme ortalaması
Google puanı
4,8/5
Tesisin herkese açık Google Haritalar kaydından alınmıştır. Bilgi amaçlıdır, StayVersus puanına dahil edilmez.
Olanaklar
Ücretsiz kahvaltıRestoranBarHavalimanı transferiÜcretsiz otoparkÜcretsiz Wi-Fi
Yeme içme
- Ücretsiz kahvaltı
- Restoran
- Bar
Eğlence
- Teras
İnternet
- Ücretsiz Wi-Fi
Otopark ve ulaşım
- Ücretsiz otopark
Hizmetler
- Havalimanı transferi
- Araç kiralama
- 24 saat resepsiyon
- Çamaşırhane
- Bagaj emanet
Odalarda
- Klima
- Balkon
- Karartma perdesi
Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.
Konum
- Konum puanı
- 3,5/10
- Yürünebilirlik notu
- 44/100 Kısmen yürünebilir
- 500 m içinde restoran ve kafeler
- 23
- 500 m içindeki mağazalar
- 2
- 1 km içinde gezilecek yerler
- 0
| En yakın plajPirlanta Plaji | 2,5 km6 dk araçla |
|---|---|
| En yakın havalimanıChios Island National Airport (JKH) | 13 km30 dk araçla |
| Merkeze uzaklıkÇeşme | 3,9 km9 dk araçla |
Yakındaki günlük ihtiyaç noktaları
| MarketM Migros | 210 m3 dk yürüme |
|---|
Bu otelin yer aldığı listeler
Nill's Stone House Otel ile yakındaki otelleri karşılaştır
3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.
- Kosa Otel Cesme Otel ★★★ 2,4 km uzaklıkta9,2 Karşılaştır
- Alesya Otel Otel ★★★★ 2,6 km uzaklıkta–
Nill's Stone House Otel hakkında sorular
Misafirler Nill's Stone House Otel için kaç puan veriyor?
Nill's Stone House Otel için 35 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 8,2; bu, Çeşme'deki puanlanmış otellerin %12 kısmından daha yüksek.
Nill's Stone House Otel için giriş ve çıkış saatleri nedir?
Giriş 14:00 saatinde başlar, çıkış 11:00 saatine kadardır.
Nill's Stone House Otel tesisinde kahvaltı dahil mi?
İlanda ücretsiz kahvaltıdan söz ediliyor. Rezervasyon yaptığınız odada dahil olduğunu kontrol edin.
Nill's Stone House Otel tesisinde otopark var mı?
Evet, ilanda ücretsiz otopark belirtiliyor.
Nill's Stone House Otel havalimanına ne kadar uzaklıkta?
En yakın havalimanı olan Chios Island National Airport (JKH), kuş uçuşu 13 km uzaklıkta.
Nill's Stone House Otel plaja yakın mı?
En yakın plaj otele 2,5 km uzaklıkta.
Nill's Stone House Otel tesisinde kaç oda var?
Nill's Stone House Otel tesisinde 10 oda bulunuyor.
Nill's Stone House Otel yakınında market var mı?
Evet: M Migros, yaklaşık 210 m uzaklıkta (3 dk yürüme).
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz

