Ryokan★★★★
Oku Nikko Hotel Shikisai
Nikko, Japonya
Oku Nikko Hotel Shikisai hakkında
Oku Nikko Hotel Shikisai, Nikko, Japonya'da yer alan bir ryokan. Tesis 4 yıldızlı olarak sınıflandırılmış. Misafirler 263 yorumda ortalama 8,1 puan veriyor. Nikko merkezine uzaklığı 14 km.
- Tür
- Ryokan
- Yıldız
- ★★★★
- Giriş saati
- 15:00
- Çıkış saati
- 10:00
- Oda sayısı
- 36
- Kat sayısı
- 2
- Açılış
- 1996
- 500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
- 1
2485 Chugushi, Nikko-shi
Fiyatlar
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
Oku Nikko Hotel Shikisai çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Puan durumu: Oku Nikko Hotel Shikisai
Nikko'daki otellerin %24 kısmından daha yüksek puanlı
- Misafir puanı 8,1
- Konum 1,0
Nikko ortalaması
Olanaklar
İş ortağının ilanında bu tesis için henüz olanak listesi yok.
Konum
- Konum puanı
- 1,0/10
- Yürünebilirlik notu
- 19/100 Araç önerilir
- 500 m içinde restoran ve kafeler
- 3
- 1 km içinde gezilecek yerler
- 0
| Merkeze uzaklıkNikko | 14 km31 dk araçla |
|---|
Oku Nikko Hotel Shikisai ile yakındaki otelleri karşılaştır
3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.
- Lake Side Nikko Ryokan ★★★ 700 m uzaklıkta7,2 Karşılaştır
- Chuzenji Kanaya Hotel Ryokan ★★★★ 830 m uzaklıkta8,8 Karşılaştır
- Hotel Kojoen Ryokan ★★★ 2,0 km uzaklıkta9,7 Karşılaştır
- Hatago Nagomi Hot Spring Hotel Tatil köyü ★★★ 2,1 km uzaklıkta9,1 Karşılaştır
- Nikko Chuzenji-ko Onsen Hotel Hana-An Ryokan ★★★★ 2,4 km uzaklıkta9,2 Karşılaştır
- Nikko Beans Hotel Otel ★★★★ 2,5 km uzaklıkta8,9 Karşılaştır
Oku Nikko Hotel Shikisai hakkında sorular
Misafirler Oku Nikko Hotel Shikisai için kaç puan veriyor?
Oku Nikko Hotel Shikisai için 263 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 8,1; bu, Nikko'daki puanlanmış otellerin %24 kısmından daha yüksek.
Oku Nikko Hotel Shikisai için giriş ve çıkış saatleri nedir?
Giriş 15:00 saatinde başlar, çıkış 10:00 saatine kadardır.
Oku Nikko Hotel Shikisai ne zaman açıldı?
Oku Nikko Hotel Shikisai 1996 yılında açıldı.
Oku Nikko Hotel Shikisai tesisinde kaç oda var?
Oku Nikko Hotel Shikisai tesisinde 36 oda bulunuyor ve bina 2 katlı.
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz





