Otel★★★
Rock Valley Goa
Khandepar, Goa, Hindistan
Rock Valley Goa hakkında
Rock Valley Goa, Khandepar, Goa, Hindistan'da yer alan bir otel. Tesis 3 yıldızlı olarak sınıflandırılmış. Misafirler 14 yorumda ortalama 7,0 puan veriyor. Öne çıkan imkânlar: ücretsiz kahvaltı, ücretsiz wi-fi. En yakın havalimanı Goa Dabolim International Airport (GOI), 24 km uzaklıkta.
- Tür
- Otel
- Yıldız
- ★★★
- 500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
- 1
Goa otel fiyatları: aylara göre
Rock Valley Goa treebo.com
Fiyatlar
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
Rock Valley Goa çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Puan durumu: Rock Valley Goa
Goa'daki otellerin %30 kısmından daha yüksek puanlı
- Misafir puanı 7,0
- Konum 1,6
Goa ortalaması
Olanaklar
Yeme içme
- Ücretsiz kahvaltı
İnternet
- Ücretsiz Wi-Fi
Otopark ve ulaşım
- Otopark
Odalarda
- Klima
Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.
Konum
- Konum puanı
- 1,6/10
- Yürünebilirlik notu
- 0/100 Araç önerilir
- 500 m içinde restoran ve kafeler
- 0
- 1 km içinde gezilecek yerler
- 0
| En yakın havalimanıGoa Dabolim International Airport (GOI) | 24 km54 dk araçla |
|---|
Bu otelin yer aldığı listeler
Rock Valley Goa hakkında sorular
Misafirler Rock Valley Goa için kaç puan veriyor?
Rock Valley Goa için 14 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 7,0; bu, Goa'daki puanlanmış otellerin %30 kısmından daha yüksek.
Rock Valley Goa tesisinde kahvaltı dahil mi?
İlanda ücretsiz kahvaltıdan söz ediliyor. Rezervasyon yaptığınız odada dahil olduğunu kontrol edin.
Rock Valley Goa tesisinde otopark var mı?
Evet, otopark mevcut; ücret alınabilir.
Rock Valley Goa havalimanına ne kadar uzaklıkta?
En yakın havalimanı olan Goa Dabolim International Airport (GOI), kuş uçuşu 24 km uzaklıkta.
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz