Otel★★★
The Kingsway Suites
Nagpur City, Nagpur, Hindistan
The Kingsway Suites hakkında
The Kingsway Suites, Nagpur City, Nagpur, Hindistan'da yer alan bir otel. Tesis 3 yıldızlı olarak sınıflandırılmış. Misafirler 14 yorumda ortalama 7,9 puan veriyor. Nagpur merkezine uzaklığı 2,5 km. En yakın havalimanı Dr. Babasaheb Ambedkar International Airport (NAG), 8,2 km uzaklıkta.
- Tür
- Otel
- Yıldız
- ★★★
- Giriş saati
- 12:00
- Çıkış saati
- 11:00
- Oda sayısı
- 10
- Kat sayısı
- 2
- Açılış
- 2026
- 500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
- 12
Plot no 164 Near LIC Square Behind VIIMS Hospital Tent line Mohan Nagar, Nagpur, Maharashtra 440001
Fiyatlar
Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.
The Kingsway Suites çevresinde canlı fiyatlar
Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.
Puan durumu: The Kingsway Suites
Nagpur'daki otellerin %52 kısmından daha yüksek puanlı
- Misafir puanı 7,9
- Konum 5,4
- Toplu taşıma 5,3
Nagpur ortalaması
Olanaklar
İş ortağının ilanında bu tesis için henüz olanak listesi yok.
Konum
- Konum puanı
- 5,4/10
- Yürünebilirlik notu
- 65/100 Yürüyüşçüler için iyi
- 500 m içinde restoran ve kafeler
- 54
- 500 m içindeki mağazalar
- 2
- 1 km içinde gezilecek yerler
- 2
| En yakın istasyon | 1,0 km17 dk yürüme |
|---|---|
| En yakın havalimanıDr. Babasaheb Ambedkar International Airport (NAG) | 8,2 km18 dk araçla |
| Merkeze uzaklıkNagpur | 2,5 km6 dk araçla |
Yakındaki günlük ihtiyaç noktaları
| MarketPatanjali Chikitsalaya | 510 m8 dk yürüme |
|---|---|
| EczaneVijay Medical Stores | 610 m10 dk yürüme |
Yakındaki gezilecek yerler
- Savidhan Chowk740 m
- Central Museum of Nagpur930 m
- Raman Science Center1,8 km
- Maharajbagh Zoo1,8 km
- RamDham1,9 km
Nagpur hava durumu
Bu otelin yer aldığı listeler
The Kingsway Suites ile yakındaki otelleri karşılaştır
3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.
- The JK Hotel - Opp. Railway Station Otel ★★ 90 m uzaklıkta5,5 Karşılaştır
- JK Rooms 126 Hotel Parashar Legacy Otel ★★ 110 m uzaklıkta6,0 Karşılaştır
- CAPITAL O74988 Hotel Lb Otel ★★★ 360 m uzaklıkta5,6 Karşılaştır
- Treebo Hotel Rk Inn, Railway Station Otel ★★★ 420 m uzaklıkta6,3 Karşılaştır
- Treebo The Pavilion, Railway Station Otel ★★★ 480 m uzaklıkta7,3 Karşılaştır
- Collection O Parashar Otel ★★★ 510 m uzaklıkta4,7 Karşılaştır
The Kingsway Suites hakkında sorular
Misafirler The Kingsway Suites için kaç puan veriyor?
The Kingsway Suites için 14 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 7,9; bu, Nagpur'daki puanlanmış otellerin %52 kısmından daha yüksek.
The Kingsway Suites için giriş ve çıkış saatleri nedir?
Giriş 12:00 saatinde başlar, çıkış 11:00 saatine kadardır.
The Kingsway Suites havalimanına ne kadar uzaklıkta?
En yakın havalimanı olan Dr. Babasaheb Ambedkar International Airport (NAG), kuş uçuşu 8,2 km uzaklıkta.
The Kingsway Suites ne zaman açıldı?
The Kingsway Suites 2026 yılında açıldı.
The Kingsway Suites tesisinde kaç oda var?
The Kingsway Suites tesisinde 10 oda bulunuyor ve bina 2 katlı.
The Kingsway Suites yakınında market var mı?
Evet: Patanjali Chikitsalaya, yaklaşık 510 m uzaklıkta (8 dk yürüme).
The Kingsway Suites: en yakın eczane nerede?
Bildiğimiz en yakın eczane Vijay Medical Stores, yaklaşık 610 m uzaklıkta (10 dk yürüme).
Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz





