Dil: TR
Otelleri karşılaştır

Hostel

Verdant Bali Sekar Sari

Kesiman Petilan, Bali, Endonezya

8,6 Çok iyi51 yorum #2337Bali'de 4.353 otel arasında 2.337. 4,1Konum puanı

Verdant Bali Sekar Sari

1 / 5

  • Verdant Bali Sekar Sari – fotoğraf 1/5
  • Verdant Bali Sekar Sari – fotoğraf 2/5
  • Verdant Bali Sekar Sari – fotoğraf 3/5
  • Verdant Bali Sekar Sari – fotoğraf 4/5
  • Verdant Bali Sekar Sari – fotoğraf 5/5

Verdant Bali Sekar Sari hakkında

Verdant Bali Sekar Sari, Kesiman Petilan, Bali, Endonezya'da yer alan bir hostel. Misafirler 51 yorumda ortalama 8,6 puan veriyor. Öne çıkan imkânlar: ücretsiz kahvaltı, 24 saat oda servisi. Bali merkezine uzaklığı 9,5 km. En yakın plaj 1,2 km uzaklıkta. En yakın havalimanı Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS), 15 km uzaklıkta.

Tür
Hostel
Giriş saati
15:00
Çıkış saati
11:00
Oda sayısı
1
Kat sayısı
1
Açılış
2024
Son yenileme
2024
500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
4

Jl. Sekar Sari, Kesiman Kertalangu, Kec. Denpasar Tim.

Fiyatlar

Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.

Verdant Bali Sekar Sari çevresinde canlı fiyatlar

Yukarıda seçtiğiniz tarihler için rezervasyon ortaklarının gerçek gecelik fiyatları. Teklifi görmek için bir fiyata dokunun.

Puan durumu: Verdant Bali Sekar Sari

Bali'deki otellerin %41 kısmından daha yüksek puanlı

  • Misafir puanı 8,6
  • Konum 4,1
  • Olanaklar 4,2
  • Spa ve sağlıklı yaşam 0,0
  • Plaja erişim 6,3
  • Toplu taşıma 4,8

Bali ortalaması

Olanaklar

Yeme içme

  • Ücretsiz kahvaltı
  • 24 saat oda servisi

Eğlence

  • Teras

İnternet

  • Wi-Fi

Hizmetler

  • Servis
  • Araç kiralama
  • Concierge
  • Çamaşırhane
  • Bagaj emanet

Odalarda

  • Klima
  • Balkon
  • Oda içi kasa
  • Kahve veya çay makinesi
  • Karartma perdesi

Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.

Konum

Konum puanı
4,1/10
Yürünebilirlik notu
35/100 Araç önerilir
500 m içinde restoran ve kafeler
7
1 km içinde gezilecek yerler
1
En yakın plaj1,2 km19 dk yürüme
En yakın istasyonStasiun Kereta Api Gambir1,1 km18 dk yürüme
En yakın havalimanıDenpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS)15 km33 dk araçla
Merkeze uzaklıkBali9,5 km21 dk araçla

Yakındaki günlük ihtiyaç noktaları

MarketToko Murtidana980 m16 dk yürüme
EczaneApotek Manshadevi990 m16 dk yürüme

Yakındaki gezilecek yerler

  • Gong Perdamaian Dunia870 m
  • The Amazing Taman Safari Bali1,0 km
  • Museum Penanggulangan Terorisme Polda Bali1,3 km
  • Kebon Vintage Cars1,6 km

Bali hava durumu

Bu otelin yer aldığı listeler

Verdant Bali Sekar Sari ile yakındaki otelleri karşılaştır

3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.

Verdant Bali Sekar Sari hakkında sorular

Misafirler Verdant Bali Sekar Sari için kaç puan veriyor?

Verdant Bali Sekar Sari için 51 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 8,6; bu, Bali'deki puanlanmış otellerin %41 kısmından daha yüksek.

Verdant Bali Sekar Sari için giriş ve çıkış saatleri nedir?

Giriş 15:00 saatinde başlar, çıkış 11:00 saatine kadardır.

Verdant Bali Sekar Sari tesisinde kahvaltı dahil mi?

İlanda ücretsiz kahvaltıdan söz ediliyor. Rezervasyon yaptığınız odada dahil olduğunu kontrol edin.

Verdant Bali Sekar Sari havalimanına ne kadar uzaklıkta?

En yakın havalimanı olan Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS), kuş uçuşu 15 km uzaklıkta.

Verdant Bali Sekar Sari plaja yakın mı?

En yakın plaj otele 1,2 km uzaklıkta.

Verdant Bali Sekar Sari ne zaman açıldı?

Verdant Bali Sekar Sari 2024 yılında açıldı.

Verdant Bali Sekar Sari tesisinde kaç oda var?

Verdant Bali Sekar Sari tesisinde 1 oda bulunuyor ve bina 1 katlı.

Verdant Bali Sekar Sari yakınında market var mı?

Evet: Toko Murtidana, yaklaşık 980 m uzaklıkta (16 dk yürüme).

Verdant Bali Sekar Sari: en yakın eczane nerede?

Bildiğimiz en yakın eczane Apotek Manshadevi, yaklaşık 990 m uzaklıkta (16 dk yürüme).

Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz