Dil: TR
Otelleri karşılaştır

Pansiyon

White House Residencia

Bahria Town, Ravalpindi, Pakistan

8,4 Çok iyi5 yorum #10Ravalpindi'de 20 otel arasında 10. 3,3Konum puanı

White House Residencia

1 / 5

  • White House Residencia – fotoğraf 1/5
  • White House Residencia – fotoğraf 2/5
  • White House Residencia – fotoğraf 3/5
  • White House Residencia – fotoğraf 4/5
  • White House Residencia – fotoğraf 5/5

White House Residencia hakkında

White House Residencia, Bahria Town, Ravalpindi, Pakistan'da yer alan bir pansiyon. Misafirler 5 yorumda ortalama 8,4 puan veriyor. Öne çıkan imkânlar: ücretsiz wi-fi. Ravalpindi merkezine uzaklığı 1,7 km. En yakın havalimanı Islamabad International Airport (ISB), 29 km uzaklıkta.

Tür
Pansiyon
Giriş saati
12:00
Çıkış saati
11:00
Oda sayısı
1
500 m içindeki diğer konaklama tesisleri
0

Street 23 House 1077 Phase 5 Bahria town, House No. 1077

Fiyatlar

Fiyatlar rezervasyon ortaklarından gelir ve değişebilir. Nihai fiyat rezervasyondan önce gösterilir.

Puan durumu: White House Residencia

Ravalpindi'deki otellerin %50 kısmından daha yüksek puanlı

  • Misafir puanı 8,4
  • Konum 3,3

Ravalpindi ortalaması

Olanaklar

İnternet

  • Ücretsiz Wi-Fi

Hizmetler

  • Çamaşırhane

Odalarda

  • Klima
  • Mutfak

Rezervasyon ortağımızdaki tesis ilanına dayanır.

Konum

Konum puanı
3,3/10
Yürünebilirlik notu
29/100 Araç önerilir
500 m içinde restoran ve kafeler
7
1 km içinde gezilecek yerler
0
En yakın havalimanıIslamabad International Airport (ISB)29 km64 dk araçla
Merkeze uzaklıkRavalpindi1,7 km4 dk araçla

Yakındaki günlük ihtiyaç noktaları

MarketMr Jone Organics800 m13 dk yürüme
EczaneClinix Pharmacy760 m12 dk yürüme

Yakındaki gezilecek yerler

  • Wildlife Park Lohi Bher1,4 km
  • Lion House1,9 km

Ravalpindi hava durumu

White House Residencia ile yakındaki otelleri karşılaştır

3 km içindeki benzer oteller. Her birinin nerede öne çıktığını görmek için bir karşılaştırma açın.

White House Residencia hakkında sorular

Misafirler White House Residencia için kaç puan veriyor?

White House Residencia için 5 yorumdan oluşan misafir puanı 10 üzerinden 8,4; bu, Ravalpindi'deki puanlanmış otellerin %50 kısmından daha yüksek.

White House Residencia için giriş ve çıkış saatleri nedir?

Giriş 12:00 saatinde başlar, çıkış 11:00 saatine kadardır.

White House Residencia havalimanına ne kadar uzaklıkta?

En yakın havalimanı olan Islamabad International Airport (ISB), kuş uçuşu 29 km uzaklıkta.

White House Residencia tesisinde kaç oda var?

White House Residencia tesisinde 1 oda bulunuyor.

White House Residencia yakınında market var mı?

Evet: Mr Jone Organics, yaklaşık 800 m uzaklıkta (13 dk yürüme).

White House Residencia: en yakın eczane nerede?

Bildiğimiz en yakın eczane Clinix Pharmacy, yaklaşık 760 m uzaklıkta (12 dk yürüme).

Güncelleme: 6 Eki 2026. Veriler: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports ve otellerin kendi web siteleri. Ortak bağlantılarından komisyon kazanabiliriz; bu, karşılaştırmayı asla etkilemez. Nasıl puanlıyoruz