INNER Kompas Studios vs Vistasol Apartments
Dwa obiekty (apartament) – Majorca, w odległości 950 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
Apartament★★★Palmanova
INNER Kompas Studios
- Ocena gości
- 9,4 Wyjątkowy
- Ocena lokalizacji
- 9,2
- Wynik według kategorii
- 3 z 6
ApartamentPalmanova
Vistasol Apartments
- Ocena gości
- 7,7 Dobry
- Ocena lokalizacji
- 8,6
- Wynik według kategorii
- 2 z 6
Krótka odpowiedź
Wybierz: INNER Kompas Studios
Prowadzi w 3 z 6 kategorii. Odległość między nimi: 950 m.
Wybierz INNER Kompas Studios, jeśli zależy Ci na:
- obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie
- bliskości plaży
- mniejszym, spokojniejszym hotelu
Wybierz Vistasol Apartments, jeśli zależy Ci na:
- większej liczbie restauracji tuż obok
- spa i wellness
- dużym hotelu z większą liczbą udogodnień
- nowszym lub niedawno odnowionym budynku
Dlaczego INNER Kompas Studios jest lepszy niż Vistasol Apartments?
- 1Wyższa ocena gości (9,4 vs 7,7)+1,7
- 2Bliżej plaży o 190 m (30 m vs 220 m)−190 m
- 3Bliżej centrum okolicy o 900 m−900 m
- 4Oferuje transfer z lotniska
- 5Wcześniejsze zameldowanie (12:00 vs 15:00)−3h
- 6Mniejszy, bardziej kameralny hotel (13 vs 176 pokoi)−163
Dlaczego Vistasol Apartments jest lepszy niż INNER Kompas Studios?
- 1Ma spa
- 2Ma basen
- 3Więcej opinii gości (174 vs 10), więc ocena jest wiarygodniejsza×17
- 4O 94 więcej restauracji i kawiarni w promieniu 500 m+94
- 5Okolica lepsza do spacerów (wskaźnik pieszy 85 vs 68)+17
- 6Nowszy lub niedawno odnowiony (2025 vs 2018)+7y
- 7O 4 więcej udogodnień (16 vs 12)+4
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| INNER Kompas Studios vs Vistasol Apartments: który hotel jest lepszy? | INNER Kompas Studios | Vistasol Apartments |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | 9,4 +1,7 | 7,7 |
| Lokalizacja | 9,2 +0,6 | 8,6 |
| Udogodnienia | 5,0 | 5,0 |
| Rodziny | 1,0 | 2,0 +1,0 |
| Spa i wellness | 0,0 | 7,0 +7,0 |
| Dostęp do plaży | 10,0 +0,4 | 9,6 |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | 8,8 +1,0 | 7,8 |
| Ocena gości | 9,4 +1,7 | 7,7 |
| Liczba opinii | 10 | 174 +164 |
| Pozycja – Majorca | top 20% +77% | top 97% |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 9,2 +0,6 | 8,6 |
| Odległość od centrum dzielnicy: Palmanova | 530 m −900 m | 1,4 km |
| Do plaży | 30 m −190 m | 220 m |
| Do lotniska | 18 km | 18 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 50 | 144 +94 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 4 | 6 +2 |
| Pokoje i budynek | ||
| Kategoria | ★★★ | – |
| Pokoje | 13 | 176 |
| Piętra | – | 7 |
| Najnowszy budynek lub remont | 2018 | 2025 +7y |
| Udogodnienia na liście | 12 | 16 +4 |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | 12:00 −3h | 15:00 |
| Wymeldowanie do | 11:00 | 11:00 |
| Udogodnienia | ||
| Bezpłatne Wi-Fi | ✓ | ✓ |
| Transfer z lotniska | ✓ | – |
| Concierge | ✓ | – |
| Pralnia | ✓ | – |
| Przechowalnia bagażu | ✓ | ✓ |
| Bar | ✓ | ✓ |
| Obsługa pokoju | ✓ | – |
| Taras | ✓ | ✓ |
| Klimatyzacja | ✓ | ✓ |
| Balkon | ✓ | ✓ |
| Minibar | ✓ | – |
| Parking | – | ✓ |
| Wynajem samochodów | – | ✓ |
| Śniadanie | – | ✓ |
| Basen | – | ✓ |
| Spa | – | ✓ |
| Łaźnia parowa | – | ✓ |
| Siłownia | – | ✓ |
| Sejf w pokoju | – | ✓ |
| Zasłony zaciemniające | – | ✓ |
| Który hotel jest dla Ciebie | ||
| Rodziny z dziećmi | ✓ | ✓ |
| Pary | – | ✓ |
| Wakacje na plaży | ✓ | – |
| Zwiedzanie pieszo | – | ✓ |
| Podróże służbowe | ✓ | – |
| Spa i relaks | – | ✓ |
Cena na Twoje daty
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Lokalizacja
Odległość między nimi: 950 m
INNER Kompas Studios: Palma de Mallorca Airport (PMI): 18 km, plaża: 30 m, 50 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 4 atrakcje w promieniu 1 km.
Vistasol Apartments: Palma de Mallorca Airport (PMI): 18 km, plaża: 220 m, 144 lokale gastronomiczne w promieniu 500 m, 6 atrakcji w promieniu 1 km.
INNER Kompas Studios czy Vistasol Apartments: częste pytania
Który jest lepszy: INNER Kompas Studios czy Vistasol Apartments?
INNER Kompas Studios prowadzi w 3 z 6 kategorii, w tym: ocena gości, lokalizacja, dostęp do plaży. Vistasol Apartments jest mocniejszy w: rodziny, spa i wellness.
Który jest tańszy: INNER Kompas Studios czy Vistasol Apartments?
Ceny zależą od daty. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć obie ceny za noc obok siebie.
Który hotel jest bliżej centrum?
Bliżej jest INNER Kompas Studios: 530 m od centrum, wobec 1,4 km w przypadku: Vistasol Apartments.
Który hotel jest bliżej plaży?
INNER Kompas Studios jest 30 m od najbliższej plaży; Vistasol Apartments – 220 m.
Jak daleko od siebie są INNER Kompas Studios i Vistasol Apartments?
Oba hotele dzieli 950 m w linii prostej.
Więcej pojedynków
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy