Ryokan★★★
Ikaho Bekkan
伊勢町, Nagano, Japonia
O obiekcie: Ikaho Bekkan
Ikaho Bekkan – ryokan, 伊勢町, Nagano, Japonia. Kategoria obiektu: 3★. Średnia ocena gości: 7,5/10 (opinie: 8). Odległość od centrum (Nagano): 19 km. Najbliższe lotnisko: Shinshu-Matsumoto Airport (MMJ), 61 km.
- Typ
- Ryokan
- Kategoria
- ★★★
- Zameldowanie od
- 15:00
- Wymeldowanie do
- 10:00
- Pokoje
- 5
- Piętra
- 3
- Otwarcie
- 1967
- Inne obiekty w promieniu 500 m
- 1
Ceny
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy: Ikaho Bekkan
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Wyniki: Ikaho Bekkan
Oceniany lepiej niż 32% hoteli – Nagano
- Ocena gości 7,5
- Lokalizacja 3,3
- Transport publiczny 4,0
Średnia: Nagano
Udogodnienia
Oferta partnera nie zawiera jeszcze listy udogodnień dla tego obiektu.
Lokalizacja
- Ocena lokalizacji
- 3,3/10
- Wskaźnik pieszy
- 31/100 Zalecany samochód
- Restauracje i kawiarnie w promieniu 500 m
- 2
- Atrakcje w promieniu 1 km
- 6
| Najbliższa stacjaZenkōjishita Station | 1,3 km21 min pieszo |
|---|---|
| Najbliższe lotniskoShinshu-Matsumoto Airport (MMJ) | 61 km137 min samochodem |
| Odległość od centrumNagano | 19 km43 min samochodem |
Przydatne miejsca w pobliżu
| Sklep spożywczy | 770 m13 min pieszo |
|---|---|
| Apteka | 300 m5 min pieszo |
Pogoda: Nagano
Listy z tym hotelem
Porównaj: Ikaho Bekkan i pobliskie hotele
Podobne hotele w promieniu 3 km. Otwórz pojedynek, by zobaczyć, w czym wygrywa każdy z nich.
- Yamanokami Onsen Ryokan ★★ 710 m stąd5,6 Porównaj
- Jizokan Matsuya Ryokan Ryokan ★★ 1,2 km stąd9,4 Porównaj
- Shimizuya Ryokan (Nagano) Ryokan ★★ 1,2 km stąd7,9 Porównaj
- Chuoukan Shimizuya Ryokan Ryokan ★★½ 1,7 km stąd8,2 Porównaj
- STAY INN 2410 Nagano-Gondo Hotel ★★ 1,7 km stąd8,2 Porównaj
- Hotel UNICORN Hotel ★★ 1,8 km stąd7,7 Porównaj
Pytania o obiekt: Ikaho Bekkan
Jak goście oceniają obiekt: Ikaho Bekkan?
Ikaho Bekkan ma ocenę gości 7,5 na 10 na podstawie opinii: 8. To lepszy wynik niż w przypadku 32% ocenianych hoteli – Nagano.
O której jest zameldowanie i wymeldowanie – Ikaho Bekkan?
Zameldowanie zaczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest do 10:00.
Jak daleko do lotniska od obiektu: Ikaho Bekkan?
Najbliższe lotnisko, Shinshu-Matsumoto Airport (MMJ), jest oddalone o 61 km w linii prostej.
Ikaho Bekkan: kiedy otwarto ten obiekt?
Obiekt otwarto w 1967 r.
Ile pokoi ma obiekt Ikaho Bekkan?
Ikaho Bekkan ma 5 pokoi na 3 piętrach.
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy





