Asmalı Konak Cave Suites vs Yunak Evleri
Dwa obiekty (hotel) – Urgup, w odległości 230 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
HotelTemenni Mah.
Asmalı Konak Cave Suites
- Ocena gości
- 9,9 Wyjątkowy
- Ocena lokalizacji
- 5,8
- Wynik według kategorii
- 3 z 16
HotelÜrgüp İlçe Merkezi
Yunak Evleri
- Ocena gości
- 9,3 Wyjątkowy
- Ocena lokalizacji
- 6,2
- Wynik według kategorii
- 6 z 16
Krótka odpowiedź
Nasz wybór: Yunak Evleri
Wygrywa w 6 z 16 porównanych danych. Odległość między nimi: 230 m.
Wybierz Asmalı Konak Cave Suites, jeśli zależy Ci na:
- mniejszym, spokojniejszym hotelu (Pokoje: 24 / 136)
Wybierz Yunak Evleri, jeśli zależy Ci na:
- większej liczbie restauracji tuż obok (45 / 20)
- dużym hotelu z większą liczbą udogodnień (Pokoje: 136 / 24)
Dlaczego Asmalı Konak Cave Suites jest lepszy niż Yunak Evleri?
- 1Wyższa ocena gości (9,9 vs 9,3)+0,6
- 2Ma siłownię
- 3Mniejszy, bardziej kameralny hotel (24 vs 136 pokoi)−112
Dlaczego Yunak Evleri jest lepszy niż Asmalı Konak Cave Suites?
- 1Więcej opinii gości (132 vs 26), więc ocena jest wiarygodniejsza×5,1
- 2O 25 więcej restauracji i kawiarni w promieniu 500 m+25
- 3Okolica lepsza do spacerów (wskaźnik pieszy 70 vs 59)+11
- 4Wcześniejsze zameldowanie (14:00 vs 15:00)−1h
- 5Większy hotel z większą liczbą udogodnień (136 vs 24 pokoi)×5,7
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| Asmalı Konak Cave Suites vs Yunak Evleri: który hotel jest lepszy? | Asmalı Konak Cave Suites | Yunak Evleri |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | 9,9 +0,6 | 9,3 |
| Lokalizacja | 5,8 | 6,2 +0,4 |
| Udogodnienia | – | 8,3 |
| Spa i wellness | – | 9,0 |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | 9,3 +0,1 | 9,2 |
| Ocena gości | 9,9 +0,6 | 9,3 |
| Liczba opinii | 26 | 132 +106 |
| Ocena w Google | 4,4/5 | – |
| Opinie w Google | 360 | – |
| Pozycja – Urgup | top 5% +4% | top 9% |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 5,8 | 6,2 +0,4 |
| Odległość od centrum | 760 m | 810 m |
| Do lotniska | 36 km | 36 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 20 | 45 +25 |
| Do najbliższego sklepu spożywczego | 550 m | 340 m −200 m |
| Sklepy w promieniu 500 m | 0 | 2 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 7 | 7 |
| Pokoje i budynek | ||
| Pokoje | 24 | 136 |
| Piętra | 2 | 3 |
| Najnowszy budynek lub remont | – | 2021 |
| Udogodnienia na liście | 10 | 23 +13 |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | 15:00 | 14:00 −1h |
| Wymeldowanie do | 12:00 | 12:00 |
| Udogodnienia | ||
| Bezpłatne Wi-Fi | ✓ | – |
| Parking | ✓ | – |
| Recepcja czynna całą dobę | ✓ | – |
| Bezpłatne śniadanie | ✓ | ✓ |
| Restauracja | ✓ | ✓ |
| Basen | ✓ | ✓ |
| Spa | ✓ | ✓ |
| Jacuzzi | ✓ | ✓ |
| Siłownia | ✓ | – |
| Bus wahadłowy | – | ✓ |
| Wynajem samochodów | – | ✓ |
| Concierge | – | ✓ |
| Pralnia | – | ✓ |
| Przechowalnia bagażu | – | ✓ |
| Bar | – | ✓ |
| Całodobowy room service | – | ✓ |
| Sauna | – | ✓ |
| Łaźnia parowa | – | ✓ |
| Masaż | – | ✓ |
| Taras | – | ✓ |
| Dla niepalących | – | ✓ |
| Balkon | – | ✓ |
| Minibar | – | ✓ |
| Sejf w pokoju | – | ✓ |
| Który hotel jest dla Ciebie | ||
| Pary | – | ✓ |
| Zwiedzanie pieszo | – | ✓ |
| Podróże służbowe | ✓ | – |
| Spa i relaks | – | ✓ |
Cena na Twoje daty
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy obu hoteli
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Cena za noc w poszczególnych miesiącach
Asmalı Konak Cave SuitesYunak Evleri
- Yunak Evleri jest tańszy w 8 z 12 miesięcy
- Asmalı Konak Cave Suites: średnio 271 € za noc · Yunak Evleri: średnio 234 € za noc
Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.
Urgup: ceny hoteli według miesięcy
Wszystkie miesiące
| Miesiąc | Asmalı Konak Cave Suites | Yunak Evleri |
|---|---|---|
| Listopad | 260 € | 202 € |
| Grudzień | 147 € | 107 € |
| Styczeń | 154 € | 123 € |
| Luty | 176 € | 152 € |
| Marzec | 236 € | 203 € |
| Kwiecień | 377 € | 223 € |
| Maj | 411 € | 321 € |
| Czerwiec | 257 € | 257 € |
| Lipiec | 257 € | 257 € |
| Sierpień | 257 € | 257 € |
| Wrzesień | 343 € | 354 € |
| Październik | 377 € | 354 € |
Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 22 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.
Lokalizacja
Odległość między nimi: 230 m
Asmalı Konak Cave Suites: centrum: 760 m, Nevşehir Kapadokya Airport (NAV): 36 km, 20 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 7 atrakcji w promieniu 1 km.
Yunak Evleri: centrum: 810 m, Nevşehir Kapadokya Airport (NAV): 36 km, 45 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m, 7 atrakcji w promieniu 1 km.
Asmalı Konak Cave Suites czy Yunak Evleri: częste pytania
Który jest lepszy: Asmalı Konak Cave Suites czy Yunak Evleri?
Yunak Evleri prowadzi w 6 z 16 kategorii, w tym: liczba opinii, ocena lokalizacji, restauracje w promieniu 500 m. Asmalı Konak Cave Suites jest mocniejszy w: wynik StayVersus, ocena gości, pozycja – Urgup.
Który jest tańszy: Asmalı Konak Cave Suites czy Yunak Evleri?
W skali roku Yunak Evleri kosztuje średnio ok. 234 € za noc, a Asmalı Konak Cave Suites 271 €; Yunak Evleri jest tańszy w 8 z 12 sprawdzonych miesięcy. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć dzisiejsze ceny.
Jak daleko od siebie są Asmalı Konak Cave Suites i Yunak Evleri?
Oba hotele dzieli 230 m w linii prostej.
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy