Tarate Loft Studio Ubud vs The Sebali Resort
Dwa obiekty (hotel) – Bali, w odległości 690 m od siebie. Oto, w czym każdy z nich jest mocniejszy.
ApartamentKepitu
Tarate Loft Studio Ubud
- Ocena gości
- 9,5 Wyjątkowy
- Ocena lokalizacji
- 2,7
- Wynik według kategorii
- 3 z 15
Hotel★★★★★Kepitu
The Sebali Resort
- Ocena gości
- 9,0 Znakomity
- Ocena lokalizacji
- 2,8
- Wynik według kategorii
- 5 z 15
Krótka odpowiedź
Nasz wybór: The Sebali Resort
Wygrywa w 5 z 15 porównanych danych. Odległość między nimi: 690 m.
Wybierz Tarate Loft Studio Ubud, jeśli zależy Ci na:
- obiekcie chwalonym bardziej konsekwentnie (9,5 / 9,0)
- mniejszym, spokojniejszym hotelu (Pokoje: 1 / 17)
Wybierz The Sebali Resort, jeśli zależy Ci na:
- dużym hotelu z większą liczbą udogodnień (Pokoje: 17 / 1)
Dlaczego Tarate Loft Studio Ubud jest lepszy niż The Sebali Resort?
- 1Wyższa ocena gości (9,5 vs 9,0)+0,5
Dlaczego The Sebali Resort jest lepszy niż Tarate Loft Studio Ubud?
- 1Bliżej centrum okolicy o 660 m−660 m
- 2Więcej opinii gości (226 vs 45), więc ocena jest wiarygodniejsza×5,0
Wszystkie porównane dane
Każda kategoria jest oceniana w skali 0–10 według tego samego wzoru dla wszystkich hoteli.
| Tarate Loft Studio Ubud vs The Sebali Resort: który hotel jest lepszy? | Tarate Loft Studio Ubud | The Sebali Resort |
|---|---|---|
| Wynik według kategorii | ||
| Ocena gości | 9,5 +0,5 | 9,0 |
| Lokalizacja | 2,7 | 2,8 |
| Udogodnienia | – | 7,5 |
| Spa i wellness | – | 5,5 |
| Oceny i opinie | ||
| Wynik StayVersus | 9,1 +0,2 | 9,0 |
| Ocena gości | 9,5 +0,5 | 9,0 |
| Liczba opinii | 45 | 226 +181 |
| Ocena w Google | – | 4,7/5 |
| Opinie w Google | – | 345 |
| Pozycja – Bali | top 8% +13% | top 21% |
| Lokalizacja | ||
| Ocena lokalizacji | 2,7 | 2,8 |
| Odległość od centrum dzielnicy: Kepitu | 760 m | 110 m −660 m |
| Do lotniska | 33 km | 33 km |
| Restauracje w promieniu 500 m | 2 | 5 +3 |
| Do najbliższego sklepu spożywczego | 560 m | 290 m −270 m |
| Sklepy w promieniu 500 m | 0 | 2 |
| Atrakcje w promieniu 1 km | 1 | 0 |
| Pokoje i budynek | ||
| Kategoria | – | ★★★★★ |
| Pokoje | 1 | 17 |
| Piętra | – | 1 |
| Najnowszy budynek lub remont | – | 2022 |
| Udogodnienia na liście | 6 | 22 +16 |
| Zasady | ||
| Zameldowanie od | 14:00 | 14:00 |
| Wymeldowanie do | 12:00 | 12:00 |
| Udogodnienia | ||
| Bezpłatne Wi-Fi | ✓ | ✓ |
| Taras | ✓ | ✓ |
| Klimatyzacja | ✓ | – |
| Balkon | ✓ | ✓ |
| Bezpłatny parking | – | ✓ |
| Bus wahadłowy | – | ✓ |
| Wynajem samochodów | – | ✓ |
| Concierge | – | ✓ |
| Pralnia | – | ✓ |
| Przechowalnia bagażu | – | ✓ |
| Bezpłatne śniadanie | – | ✓ |
| Bar | – | ✓ |
| Obsługa pokoju | – | ✓ |
| Basen | – | ✓ |
| Spa | – | ✓ |
| Masaż | – | ✓ |
| Minibar | – | ✓ |
| Sejf w pokoju | – | ✓ |
| Czajnik lub ekspres do kawy | – | ✓ |
| Zasłony zaciemniające | – | ✓ |
| Który hotel jest dla Ciebie | ||
| Pary | – | ✓ |
| Spa i relaks | – | ✓ |
Cena na Twoje daty
Ceny pochodzą od partnerów rezerwacyjnych i mogą się zmieniać. Ostateczną cenę zobaczysz przed rezerwacją.
Aktualne ceny w okolicy obu hoteli
Rzeczywiste ceny za noc od partnerów na wybrane wyżej daty. Kliknij cenę, aby zobaczyć ofertę.
Cena za noc w poszczególnych miesiącach
Tarate Loft Studio UbudThe Sebali Resort
- Tarate Loft Studio Ubud jest tańszy w 11 z 11 miesięcy
- Tarate Loft Studio Ubud: średnio 39 € za noc · The Sebali Resort: średnio 188 € za noc
Kliknij miesiąc, aby sprawdzić aktualną cenę w jego najtańszym terminie.
Bali: ceny hoteli według miesięcy
Wszystkie miesiące
| Miesiąc | Tarate Loft Studio Ubud | The Sebali Resort |
|---|---|---|
| Grudzień | 46 € | 165 € |
| Styczeń | 37 € | 187 € |
| Luty | 37 € | 199 € |
| Marzec | 37 € | 199 € |
| Kwiecień | 41 € | 193 € |
| Maj | 38 € | 185 € |
| Czerwiec | 38 € | 185 € |
| Lipiec | 50 € | 214 € |
| Sierpień | 50 € | 210 € |
| Wrzesień | 22 € | 171 € |
| Październik | – | 171 € |
| Listopad | 38 € | 163 € |
Średnie z rzeczywistych cen za jedną noc dla 2 dorosłych w serwisie Agoda, we wtorki i soboty każdego miesiąca; aktualizacja: 21 października 2026. W euro; ostateczna cena jest widoczna przed rezerwacją.
Tarate Loft Studio Ubud: ceny w poszczególnych miesiącachThe Sebali Resort: ceny w poszczególnych miesiącach
Lokalizacja
Odległość między nimi: 690 m
Tarate Loft Studio Ubud: centrum: 23 km, Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS): 33 km, 2 lokale gastronomiczne w promieniu 500 m, 1 atrakcja w promieniu 1 km.
The Sebali Resort: centrum: 23 km, Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS): 33 km, 5 lokali gastronomicznych w promieniu 500 m.
Pogoda: Bali
Tarate Loft Studio Ubud czy The Sebali Resort: częste pytania
Który jest lepszy: Tarate Loft Studio Ubud czy The Sebali Resort?
The Sebali Resort prowadzi w 5 z 15 kategorii, w tym: liczba opinii, odległość od centrum dzielnicy: Kepitu, restauracje w promieniu 500 m. Tarate Loft Studio Ubud jest mocniejszy w: wynik StayVersus, ocena gości, pozycja – Bali.
Który jest tańszy: Tarate Loft Studio Ubud czy The Sebali Resort?
W skali roku Tarate Loft Studio Ubud kosztuje średnio ok. 39 € za noc, a The Sebali Resort 188 €; Tarate Loft Studio Ubud jest tańszy w 11 z 11 sprawdzonych miesięcy. Wybierz daty powyżej, aby zobaczyć dzisiejsze ceny.
Który hotel jest bliżej centrum?
Bliżej jest The Sebali Resort: 110 m od centrum, wobec 760 m w przypadku: Tarate Loft Studio Ubud.
Jak daleko od siebie są Tarate Loft Studio Ubud i The Sebali Resort?
Oba hotele dzieli 690 m w linii prostej.
Porównaj teraz
Zaktualizowano 6 paź 2026. Dane: Agoda, Overture Maps, OpenStreetMap, OurAirports oraz strony internetowe hoteli. Za linki partnerskie możemy otrzymywać prowizję; nigdy nie wpływa ona na porównanie. Jak oceniamy